Otwarte: pn - pt: 07:00 - 19:00 Wola Nieszkowska 116, 32-700 Bochnia

logo

Szybki kontakt

+48 794 170 568

Naprawa skrzyni biegów

Skrzynie biegów w maszynach budowlanych

Ciężki sprzęt jest jednym z niezbędnych elementów wyposażenia firm budowlanych. Trudno sobie wyobrazić plac budowy bez koparki czy koparko - ładowarki pracującej na pełnych obrotach. To dzięki nim udaje się wykonać najcięższe prace terminowo dlatego, każdy przestój generuje dodatkowe koszty a co gorsza opóźnienia w realizacji zlecenia. Jednak zdarzają się sytuacje w których, maszyna może ulec uszkodzeniu na skutek zużycia podzespołów lub niefortunnych zdarzeń które, mogą się przytrafić w czasie pracy.

 

 

Należą do nich w głównej mierze awarie układu hydraulicznego, elektrycznego lub chłodzenia maszyny. Wszystkie one wymagają profesjonalnego podejścia doświadczonych mechaników. Często bywa tak, że usterkę można zniwelować już na placu budowy, ale są przypadki na tyle poważne, że wymagają bardziej złożonych napraw.

 

Dlatego, aby zapewnić bezpieczeństwo, dobrą konserwację oraz sprawne działanie maszyny. Warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu. Firma Pmaszyny świadczy usługi serwisowe na miejscu awarii lub we własnym przygotowanym do tego celu warsztacie.