Otwarte: pn - pt: 07:00 - 19:00 Wola Nieszkowska 116, 32-700 Bochnia

logo

Szybki kontakt

+48 794 170 568

Serwis maszyn budowlanych

Usługi naprawy i serwisu maszyn

Awaria maszyn budowlanych może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Wiąże się to z wymuszonymi przestojami w pracy, co grozi opóźnieniami w realizacji inwestycji i wieloma innymi problemami.

 

Firma PMaszyny świadczy profesjonalne usługi z zakresu naprawy i serwisu ciężkiego sprzętu budowlanego. Usuwamy usterki w koparkach, minikoparkach, koparko-ładowarkach, walcach i spycharkach. Wszystkie prace wykonujemy w możliwie najkrótszym czasie, aby maszyny Naszych Klientów mogły szybko wrócić do pracy.

 

Potrzebna jest do tego wiedza, doświadczenie i odpowiednie narzędzia. Dbamy o wszystkie te kwestie, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapewniamy wysoką jakość usług i kompleksową pomoc. Jesteśmy wyspecjalizowanym serwisem z wykwalifikowaną kadrą pracowników.

Maszyny budowlane są zaawansowane technologicznie oraz wyposażone w funkcje, które znacząco ułatwiają wykonanie pracy. Jednocześnie są one bardzo intensywnie eksploatowane, co zwiększa ryzyko wystąpienia awarii.

 

W takiej sytuacji warto jak najszybciej skontaktować się z naszą firmą. Oferujemy mobilny serwis maszyn budowlanych, co z perspektywy Klientów jest wygodnym rozwiązaniem. Każdą usterkę należy najpierw dokładnie zdiagnozować, inaczej nie uda się jej skutecznie usunąć. Tym kierujemy się w codziennej pracy.

 

Wykonujemy również serwis i przygotowujemy maszyny do sezonu. To ważne, ponieważ tylko wtedy pozostaną w pełni sprawne. Nie ograniczamy się wyłącznie do pobieżnej kontroli działania wszystkich funkcji, szczegółowo analizujemy stan każdej części i wymieniamy niezbędne płyny.

Mobilny serwis maszyn

Nagła usterka maszyny budowlanej nie tylko nie pozwala na kontynuowanie pracy, ale jest też źródłem dodatkowych problemów. Transport ciężkiego sprzętu często jest bardzo kosztowny, dlatego warto poszukać rozwiązania pozwalającego na uniknięcie dodatkowych wydatków.

 

PMaszyny to mobilny serwis maszyn budowlanych. Nasi specjaliści dojeżdżają we wskazane miejsce i dokonują niezbędnych napraw. Mają do dyspozycji profesjonalne narzędzia, dlatego są w stanie usunąć większość usterek od razu, bez potrzeby przewożenia zepsutego sprzętu do warsztatu.

 

Jesteśmy godną zaufania firmą zajmującą się naprawą maszyn wszystkich popularnych marek, m.in. JCB, CAT, VOLVO i BOBCAT. Dostosowujemy się do potrzeb Klientów i zawsze konsultujemy z nimi koszty świadczonych usług.

Mobilny serwis maszyn budowlanych w nagłych awariach na placu budowy

Naprawa maszyn na miejscu

W przypadku tak ciężkich sprzętów jak maszyny budowlane, mobilny serwis odgrywa wyjątkowo ważną rolę.

 

Nasi pracownicy szybko dojeżdżają we wskazane przez Klienta miejsce i usuwają usterkę, aby zapobiec zbyt długim przestojom w pracy. Tego typu usługi sprawdzają się nie tylko przy wymianie wszystkich filtrów i płynów. Mobilny serwis warto wezwać również w sytuacji, gdy dojdzie do wycieku z układów maszyny lub pojawi się inna, nieoczekiwana awaria (o czym świadczą np. niepokojące dźwięki wydobywające się z mostu napędowego).

Usuwanie usterek na placu budowy

Bardzo często jesteśmy w stanie usunąć usterkę bezpośrednio na placu budowy, bez potrzeby transportowania uszkodzonego sprzętu do naszego warsztatu. Kiedy okaże się, że naprawa jest bardziej wymagająca, demontujemy uszkodzony podzespół i przewozimy go do naszej siedziby.

 

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonać pracę szybko, a jednocześnie precyzyjnie.

Regenerujemy różne podzespoły, m.in.:

 

– skrzynie biegów,

– mosty napędowe,

– rozdzielacze hydrauliczne,

– pompy hydrauliczne,

– reduktory,

– kolumny obrotów,

– silniki hydrauliczne,

– siłowniki hydrauliczne.

 

Termin i wydatki związane z naprawą zawsze konsultujemy z Klientami, aby nie mieli wątpliwości, ile będzie kosztować skorzystanie z naszych usług. Pozbawiony usterek elementy montujemy z powrotem i upewniamy się, że maszyna jest sprawna. Gwarantujemy szybką reakcję na każdą zgłoszoną awarię, a czas oczekiwania na przyjazd naszych mechaników również ustalamy indywidualnie. Wykwalifikowani pracownicy

 

PMaszyny zawsze starają się dokonać naprawy skutecznie, ale bez potrzeby narażania Klienta na nadmiernie duże koszty. Mobilny serwis w przypadku maszyn budowlanych to najlepsze rozwiązanie. Nie wymaga to zbyt długiego oczekiwania na przywrócenie sprawności koparki, walca czy innego ciężkiego sprzętu. Właściwe zaplecze technologiczne oraz zestaw narzędzi w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem pozwala nam na trafne diagnozowanie usterek oraz ich usunięcie.

rolety i ogrodzenia rolmar

Dojazd do klienta

Nasza siedziba mieści się nieopodal Bochni. Działamy przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz śląskiego. Jednak w szczególnych przypadkach dojeżdżamy również do Klientów w innych częściach Polski, którym potrzebny jest profesjonalny serwis mobilny maszyn budowlanych.

 

Świadczymy usługi niezbędne do przywrócenia prawidłowego działania ciężkiego sprzętu. Naprawiamy podzespoły wielu producentów, także tych mniej znanych.

Co jeśli uszkodzenie okaże się zbyt poważne?

Demontaż części i naprawa w serwisie

Czasami okazuje się, że naprawienie maszyny bezpośrednio na placu budowy jest niemożliwe. Wówczas demontujemy zepsute elementy i przewozimy je do stacjonarnego warsztatu. Na odpowiednio wyposażonym stanowisku dokonujemy diagnozy podzespołu i jego naprawy.

 

W pełni sprawną część ponownie montujemy w maszynie i upewniamy się, że wszystko działa jak należy. Nie są to częste sytuacje, jednak warto mieć świadomość, że może do nich dojść. Konieczność demontażu podzespołu, który uległ awarii, często wynika nie tylko ze stopnia zaawansowania usterki, ale też ciasnego rozmieszczenia elementów w maszynie. Tym samym mechanicy nie mogą go swobodnie rozłożyć na mniejsze części i uważnie przyjrzeć się każdej z nich. Dobrze zdajemy sobie sprawę, że przy awarii ciężkiego sprzętu liczy się przede wszystkim czas, zwłaszcza gdy musimy dokonać naprawy części w swoim stacjonarnym warsztacie.

 

Dlatego zawsze staramy się zrealizować usługę jak najszybciej, dbając przy tym o profesjonalizm, uważną diagnostykę i precyzję. Jesteśmy świadomi, że bez sprawnych maszyn budowlanych praca nie może być kontynuowana i nie chcemy narażać swoich Klientów na zbyt długie przestoje, opóźnienia w realizacji projektów oraz związane z tym dodatkowe koszty.

 

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, zapewniamy fachowe doradztwo i dobór odpowiednich części. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać ustalonego terminu i współpraca przebiegła bez żadnych problemów czy nieprzewidzianych zdarzeń.

Koparki kołowe

Koparki kołowe służą do wykopów i wykonywania innych prac budowlanych. Z uwagi na koła mogą samodzielnie przemieszczać się po placu budowy i drogach. To bardzo praktyczne maszyny, sprawdzają się w trudnych warunkach.

 

Koparka kołowa

Koparka gąsienicowa

Koparki gąsienicowe

Koparki gąsienicowe znajdują zastosowanie nie tylko przy wykopach, ale i np. wyburzeniach. Dają możliwość wykorzystania łyżek, chwytaków i innych zakończeń wysięgników. Te wielozadaniowe sprzęty są dostępne w różnych konfiguracjach.

Minikoparki

Minikoparki to niewielkie maszyny odpowiednie do pracy w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja działania. Pod względem konstrukcji nie różnią się znacząco od standardowych koparek.

Minikoparka

Koparko - ładowarki

Koparko - ładowarki

Koparko - ładowarki są odpowiednie do robót ziemnych. Pomagają w oddzieleniu urobku od gruntu, a także w jego załadunku i transporcie. Tego typu maszyny przydają się nie tylko podczas prac przygotowawczych, ale i porządkowych.

Naprawa i serwis walców

Walce są wykorzystywane głównie do zagęszczania masy nawierzchniowej podczas budowy dróg oraz gruntów przy robotach ziemnych. To sprzęty zaliczane do grupy specjalnego zastosowania. Pozwalają na szybkie i precyzyjne wykonanie pracy.

Naprawa walców budowlanych

Spycharki

Naprawa i serwis spycharek

Spycharki to bardzo popularne maszyny znajdujące zastosowanie przy robotach ziemnych i budowlanych, a także odśnieżaniu. Dzięki nim możliwe jest odspajanie gruntu od podłoża oraz przesuwanie urobku na niedużą odległość.

Naprawa maszyn BOBCAT

Serwis maszyn marki BOBCAT

BOBCAT jest światowym liderem w produkcji maszyn i osprzętu roboczego znajdującego zastosowanie w budownictwie, przemyśle oraz rolnictwie. To marka oferująca m.in. koparki, minikoparki, a także ładowarki gąsienicowe i teleskopowe. Mamy doświadczenie w serwisie maszyn BOBCAT, dobrze znamy ich specyfikę. Szybko przywracamy je do pełnej sprawności, niezależnie np. od stanu technicznego. Nasz warsztat jest dobrze wyposażony w odpowiednie części do najważniejszych podzespołów maszyn budowlanych tego producenta.

Naprawa maszyn JCB

Serwis maszyn marki JCB

JCB to obecnie największy na świecie producent maszyn budowlanych i rolniczych. Pochodząca z Wielkiej Brytanii marka ma bardzo szeroką ofertę, a szczególnie dużą popularnością cieszą się jej koparko-ładowarki, minikoparki, koparki oraz ładowarki. Od wielu lat zajmujemy się naprawą ciężkiego sprzętu tego producenta i mamy bardzo szeroki asortyment przeznaczonych do niego części. Zapewniamy również mobilny serwis maszyn JCB i jeśli to możliwe, usuwamy usterki na miejscu, aby mogły jak najszybciej wrócić do pracy.

Naprawa sprzętu budowlanego marki VOLVO

Serwis maszyn marki VOVLO

Marka Volvo słynie nie tylko z bezpiecznych i nowoczesnych samochodów osobowych, ale także wydajnych maszyn budowlanych. W jej ofercie można znaleźć m.in. ładowarki kołowe, koparki, wozidła, walce oraz sprzęty wyburzeniowe. Wyróżnia je przede wszystkim odporność na bardzo intensywną eksploatację i duże przeciążenia, którym są poddawane. Gwarantujemy profesjonalny serwis maszyn marki VOLVO. Przeprowadzamy kompleksową naprawę i regenerację ważnych podzespołów jak pompy hydrauliczne, mosty napędowe czy skrzynie biegów.

Koparki CAT

Serwis maszyn marki CAT

CAT to czołowy producent maszyn budowlanych i górniczych, takich jak koparki, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki oraz spycharki. Wyróżnia je nowoczesność, solidne wykonanie, jak również łatwa obsługa. To sprzęty bardzo często wykorzystywane na placu budowy, które sprawdzają się w trudnych warunkach. Oferujemy serwis maszyn marki CAT oraz takie usługi jak wymiana olejów, regeneracja siłowników, rozdzielaczy i podobnych podzespołów czy przeglądy okresowe. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w naprawie sprzętów tej marki.

MOBILNY SERWIS MASZYN JCB

Umów się na diagnozę! Zadzwoń!

Części do maszyn budowlanych

Specjalizujemy się w regeneracji podzespołów i serwisie mobilnym. Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług, poszerzamy swoją działalność o sprzedaż części do różnego rodzaju maszyn budowlanych, takich jaki koparki, walce czy minikoparki. Gwarantujemy fachowe konsultacje i doradztwo w zakresie doboru odpowiednich elementów.

 

Świetnie wyposażony warsztat pozwala nam na szybką i efektywną naprawę sprzętów takich producentów jak CAT, JCB, BOBCAT, VOLVO, KUBOTA, YANMAR, a także nieco mniej znanych marek. Dobrze znamy specyfikę działania i budowę poszczególnych elementów oraz wiemy, na co należy zwrócić szczególną uwagę.

 

PMaszyny to renomowana firma, która dużą wagę przykłada do jakości świadczonych usług. Skutecznie naprawiamy maszyny budowlane i podzespoły. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie najlepsze dla Klienta, zapewniające prawidłową pracę sprzętu oraz jego długą eksploatację bez żadnych problemów.

 

Maszyny budowlane

Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli maszyn budowlanych. Zajmujemy się serwisowaniem sprzętów, a także regeneracją podzespołów. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, które pozwalają na przywrócenie sprawności pojazdów niezbędnych do pracy na placu budowy.

 

Zapewniamy mobilny serwis i dojeżdżamy na miejsce wskazane przez Klienta, aby nie narażać go na dodatkowe koszty związane z transportem zepsutej maszyny do warsztatu (warto pamiętać, że jej przewóz bywa bardzo trudny, a czasami wręcz niemożliwy). Prowadzimy działalność głównie na terenie czterech województw: małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy w stanie dojechać do Klientów także z innych części kraju.

 

Nasi mechanicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i niezbędną wiedzą, którzy mają do dyspozycji nowoczesne urządzenia i narzędzia pozwalające na szybkie usunięcie awarii. Precyzyjnie diagnozujemy każdą usterkę i dokonujemy naprawy, konsultując przy tym wszystkie koszty związane ze świadczonymi usługami. Regenerujemy istotne podzespoły maszyn budowlanych, takie jak skrzynie biegów, mosty napędowe, siłowniki hydrauliczne, pompy hydrauliczne, reduktory i inne. W wielu przypadkach możemy usunąć usterkę bezpośrednio na placu budowy.

 

Jeśli okaże się to konieczne, demontujemy zepsuty element, dokonujemy naprawy w naszym warsztacie i po przywróceniu sprawności ponownie go montujemy. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego zawsze konsultujemy z nimi wszystkie koszty i termin realizacji usługi. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wykorzystujemy swoje doświadczenie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie w konkretnej sytuacji.

 

Naprawiamy maszyny budowlane najpopularniejszych producentów i mniej znanych marek. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w szerokim zakresie, atrakcyjne ceny oraz terminowość realizacji zleceń. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z maszynami budowlanymi zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.